Дівчата нині й в екіпажах БТРів

Триває практичний вишкіл курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на полігоні.

      На одній із ділянок полігону майбутні офіцери тренуються в застосуванні озброєння бойових броньованих машин. Хлопці та дівчата виконують вправи стрільб зі штатного озброєння бронетранспортерів БТР-80. Утім перед натисканням на спусковий гачок курсанти повинні виконати цілий комплекс необхідних дій: правильно завантажити боєприпаси, підготувати озброєння до стрільби, виявити цілі, визначити дальність до них та з’ясувати інші необхідні параметри для успішного виконання вправи. Варто додати, що в складі кожного екіпажу є  як хлопці, так і дівчата, а саму вправу вони виконують вперше.

       За умовами виконання вправи курсанти повинні вразити три мішені, що імітують ворожий БТР, групу піхоти та кулеметну обслугу противника.

      – Спочатку, правду кажучи, було хвилювання. Утім, пізніше я зосередилась на завданні й взяла себе в руки. Допомогли навички на тренажерах, – розповіла курсантка Національної академії Оксана Бовдрич.

       За словами Оксани, опанування важкої броньованої техніки для дівчат не є проблемою. Головне – досконало вивчити матеріальну частину бойової машини та не боятись. А ще важливо – злагодженість екіпажу та всього колективу, де і хлопці, і дівчата на рівних виконують свої завдання.

Антон МИРОНОВИЧ,

Пресслужба Національної академії СВ


25 жовтня 2019, 19:00 | ID: 53476 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 822 //