Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички

22 лютого 2020, 17:22 | ID: 55904
Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички Як цивільні журналісти здобували потрібні для роботи на передовій знання та навички

Сьогодні, 22 лютого, на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України відбулися практичні заняття у рамках чергового курсу для цивільних журналістів, які працюватимуть у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Досвідчені інструктори навчального центру на різних локаціях провели з представниками ЗМІ заняття з тактичної медицини, правил поводження з вибухонебезпечними предметами та основ поведінки на опорному пункті у районі бойових дій.

Так, під час занять з інженерної підготовки представники масмедіа ознайомилися з різними зразками вибухонебезпечних предметів та правилами поводження у разі їх виявлення.

Під час інтенсивних тренувань з тактичної медицини цивільні журналісти навчилися надавати першу медичну допомогу собі й колегам, зокрема користуватися аптечками, кровоспинними та іншими медичними засобами.

Окрім цього, журналісти побували на імітованих бойових позиціях. Там вони тренувалися діяти у разі потрапляння під ворожі обстріли, визначали на слух початок артилерійського вогню з боку противника тощо.

Усі практичні заняття, майстер-класи та тренування проходили з максимальним наближенням до реальних бойових умов, супроводжувалися активним застосування імітаційних, димових, звукових засобів і холостих пострілів.

— Було нелегко, адже тут однозначно потрібні сила та характер. Але ми впевнені, що завдяки такому вишколу безпечніше почуватимемося на передових позиціях, що дасть можливість якісно надавати інформацію у ЗМІ, — поділилися враженнями представники масмедіа.

Наприкінці практичних навчань виконувач обов’язків начальника Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олександр Мотузяник вручив випускникам курсу прескарти першого рівня акредитації, що дають можливість виконувати редакційні завдання безпосередньо на бойових позиціях.

Офіцер подякував керівництву та інструкторам навчального центру за належну організацію заходу, а кожному журналісту — за участь, натхнення і витримку.