«Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників

18 лютого 2020, 10:05 | ID: 55800
«Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників «Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників

Сьогодні, 18 лютого, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міноборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, Національної гвардії України, курсанти військових вишів столиці, ветерани, бойові побратими, військовослужбовці Київського гарнізону та численні гості.

Дзвін Пам’яті пролунав тридцять два рази...

Цього дня у 2015 році внаслідок збройної агресії РФ на Сході нашої держави загинули:

Сержант БЕЛИМА Микола Григорович.

Сержант БУДНІКОВ Анатолій Миколайович.

Лейтенант ГАВРИЛЮК Ігор Володимирович.

Старший сержант ГАЙЧЕНЯ Микола Борисович.

Сержант ГОЛОВАТИЙ Максим Сергійович.

Сержант ГРУБИЙ Анатолій Васильович.

Старший прапорщик ЖИВКОВИЧ Владислав Хайдарович.

Капітан КИСЕЛЬОВ Денис В’ячеславович.

Солдат КІНАХ Олександр Васильович.

Молодший сержант КОЗАЧЕНКО Денис Юрійович.

Сержант КОЗИЧКА Роман Іванович.

Солдат КОНДРАТЮК Олексій Вікторович.

Солдат КРАСНОГОЛОВЕЦЬ Олександр Олександрович.

Солдат КУЛІНІЧ Андрій Григорович.

Сержант КУСЛІЙ Олег Григорович.

Сержант КУШНІР Олег Володимирович.

Сержант МАРКУСЬ Віктор Васильович.

Старший сержант МЕДВЕДЄВ Геннадій Вікторович.

Солдат ПАСТУХОВ Олександр Миколайович.

Старшина САБОВ Руслан Миколайович.

Майор СТУКАЛО Олег Юрійович.

Солдат ШЕПТИЦЬКИЙ Петро Миколайович.

Солдат ЩЕПАНСЬКИЙ Олег Володимирович.

Лейтенант Національної гвардії України АМБРОС Сергій Сергійович.

Старший сержант Національної гвардії України ВОВК Богдан Ігорович.

Сержант Національної гвардії України ГРИЦЕНКО Василь Миколайович.

Капітан міліції КАМЕНЮК Олександр Олександрович.

Старшина Національної гвардії України ХОРОШКОВСЬКИЙ В’ячеслав Дмитрович.

Сержант Національної гвардії України ЧАБАН Сергій Петрович.

Цього дня у 2016 році від збройної агресії РФ на Сході України загинув лейтенант РЕШЕТНЯК Дмитро Іванович.

У цей день у 2017 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, солдат МЄРКУЛОВ Андрій Юрійович.

У 2018 році внаслідок збройної агресії РФ загинув молодший сержант КУШНІР Юрій Миколайович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.