33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени Збройних Сил України на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

28 жовтня 2019, 09:06 | ID: 53509
33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени Збройних Сил України на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців 33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени Збройних Сил України на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

Збірна України посіла 10-те місце в загальнокомандному заліку на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців у китайському Ухані, які урочисто завершилися 27 жовтня.

У змаганнях взяли участь 10 тисяч спортсменів зі 110 країн світу. Україна була представлена 87 спортсменами у 12 видах спорту.

Загалом на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), українські спортсмени здобули 33 медалі різного ґатунку — 5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових.

Золоті медалі на рахунку: 

Наталія Прищепа — легка атлетика (біг на 800 м);

Ігор Рейзлін — фехтування (шпага, особисте);

Павло Коростильов — стрільба (великокаліберний пістолет на 25 м, особисте);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 м лежачи, командне);

Сергій Фролов — плавання (дистанція 1500 м вільний стиль).

Срібні медалі:

Сергій Смелик — легка атлетика ( біг на 200 м);

Віктор Шумік — легка атлетика (спортивна ходьба на 20 км);

Анна Плотіцина — легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);

Наталія Прищепа — легка атлетика (біг на 1500 м);

Анна Рижикова — легка атлетика (біг на 200 м з бар’єрами);

Юлія Левченко — легка атлетика (стрибки у висоту);

Олег Колодій та Олександр Горшковозов — стрибки у воду (синхрон, трамплін 3 м);

Олена Кивицька, Фейбі Бежура, Інна Бровко та Аліна Комащук — фехтування (шпага, командне);

Павло Коростильов — стрільба (швидкострільний пістолет на 25 м, особисте);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна — стрільба (гвинтівка на 50 м, командне);

Денис Кесіль — плавання (дистанція на 200 м батерфляй);

Сергій Фролов — плавання (дистанція 800 м вільний стиль);

Василь Шуптар — вільна боротьба.

Бронзові медалі:

Сергій Будза — легка атлетика (спортивна ходьба на 50 км);

Анна Чубковцова — легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);

Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова, Катерина Климюк та Марія Миколенко — легка атлетика (естафета 4×400 м);

Ірина Геращенко — легка атлетика (стрибки у висоту);

Олег Колодій — стрибки у воду (трамплін 1 м);

Юрій Цап, Олексій Стаценко, Роман Свічкар та Андрій Ягодка — фехтування (шабля, командна);

Фейбі Бежура, Олена Вороніна, Аліна Комащук та Юлія Бакастова (шабля, командна);

Аліна Комащук — фехтування (шпага, особиста);

Марія Скора — дзюдо;

Віталій Матюшенко, Віталій Цьома, Андрій Бибко та Василь Гілянчук — військове п’ятиборство (смуга перешкод);

Олександр Петрів, Юрій Колесник та Павло Коростильов — стрільба ( швидкострільний пістолет на 25 м, командна);

Наталія Кальниш — стрільба (гвинтівка на 50 м);

Микита Коптєлов — плавання (дистанція 200 м брас);

Сергій Фролов — плавання (дистанція 400 м вільний стиль);

Алла Белінська — боротьба.



ОСТАННІ НОВИНИ