«Rapid Trident-2019»: початок міжнародних навчань у понеділок – підготовка вже зараз

14 вересня 2019, 17:42 | ID: 52426
«Rapid Trident-2019»: початок міжнародних навчань у понеділок – підготовка вже зараз «Rapid Trident-2019»: початок міжнародних навчань у понеділок – підготовка вже зараз «Rapid Trident-2019»: початок міжнародних навчань у понеділок – підготовка вже зараз «Rapid Trident-2019»: початок міжнародних навчань у понеділок – підготовка вже зараз «Rapid Trident-2019»: початок міжнародних навчань у понеділок – підготовка вже зараз

Підготовка до старту міжнародного навчання «Rapid Trident-2019» ввійшла в свою активну фазу. Військовослужбовці 14 країн отримують техніку та озброєння, проводять координаційні наради, тренуються до виконання завдань.

На відміну від всіх попередніх навчань, цьогорічні ставлять впевнений рекорд із залучення особового складу, бойової техніки та озброєння: понад 3000 військовослужбовців та 600 одиниць військової техніки, які одночасно будуть діяти на навчальних ділянках військового полігона. Унікальними будуть також і завдання, які військові підрозділи з різних країн мають виконати у тісній взаємодії. І про все це Армія INFORM розповідатиме максимально оперативно. Читайте нас і дізнавайтесь про все найцікавіше першими.

Нагадаємо, що цьогорічний сценарій передбачає дії багатонаціональної дивізії, що протидіє зовнішньому агресору. За легендою, ворог використовує «арсенал» гібридної війни: посилює свій воєнний потенціал, нарощує угруповання поблизу кордонів, приховано підтримує терористичні угруповання, проводить інформаційно-психологічні операції та намагається дестабілізувати суспільно-політичну обстановку. Упродовж двох тижнів українські військові разом зі своїми іноземними колегами вчитимуться протидіяти цим загрозам.

Концепція протидії ворожим задумам розбита на низку етапів. Кожен із них має свої чіткі часові рамки, та умови виконання.

Пресгрупа навчань «Rapid Trident-2019»