Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині

11 вересня 2019, 17:45 | ID: 52347
Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині Стрибки з парашутом, марш-кидок, смуга перешкод та спаринги. Підготовка строковиків на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині тривають стрибки з парашутом особового складу 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Десантування проводиться з транспортно-бойового вертольота Мі-8 з висоти 800 та 600 метрів.

Поряд з досвідченими воїнами, свій перший в житті стрибок здійснюють військовослужбовці строкової служби та нещодавно прибулі контрактники.

Склавши свої купола, десанту «першоразників» необхідно було здійснити п’яти кілометровий марш-кидок, під вибухи та стрільбу холостих набоїв пройти смугу перешкод, а після цього — вистояти у спарингу.

— Неймовірні емоції та гордість, за себе та своїх побратимів, — поділився враженнями Роман Ніколаєнко, який підписав свій перший контракт.

Ще кілька днів, «марунові берети» з Дніпропетровщини будуть виконувати програму стрибків з парашутом, підвищуючи свою професійну майстерність.

Пресслужба 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Сапери з Кам’янця-Подільського навчаються обслуговувати роботизовані системи з розмінування

2 години тому

На Львівщині відбулась початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання «Rapid Trident-2020»

2 години тому

До сфери управління Міністерства оборони фактично повернуто земельну ділянку в Одеській області загальною площею понад 26 тисяч гектарів

3 години тому

Міноборони України вживає вичерпних заходів з метою постачання до ЗС України виключно якісного озброєння та військової техніки

4 години тому

Стратегію розвитку Повітряних Сил до 2035 року розробляють з урахуванням досвіду держав-членів НАТО

4 години тому

Автомобілі «Козак-2М1» пройшли випробування по всіх видах доріг та бездоріжжю і мають схвальні відгуки від військовослужбовців ДШВ та ССО

5 годин тому

В Маріуполі вшанували пам’ять загиблих в мікрорайоні «Східний»

6 годин тому