Привітання Міністра оборони України з Днем воєнної розвідки

07 вересня 2019, 09:57 | ID: 52235
Привітання Міністра оборони України з Днем воєнної розвідки

Є люди, які за специфікою своє діяльності не можуть бути публічними. Вони не отримують достатньо уваги з боку громадськості, вони не відомі широкому загалу, вони «невидимі». Але саме завдяки їм армія знає більше і чує краще. Це дає змогу щодня рятувати людські життя.

Шановні воїни-розвідники! Сьогодні важко переоцінити ваш внесок у забезпечення обороноздатності нашої держави! В умовах гібридної війни оперативна та об’єктивна розвідувальна інформація дає можливість не лише запобігати загрозам, а й дозволяє вищому військово-політичному керівництву держави приймати своєчасні і важливі рішення.

Сконцентрувавши усі свої сили і ресурси, ви знаходитесь не тільки на передових рубежах оборони України, а навіть далеко за ними — у глибокому тилу ворога. Саме тому ви маєте бути кращими з кращих — патріотичними, психологічно стійкими, загартованими та відданими своїй справі професіоналами.

Найкращим бути важко, але ви довели, що ви це можете!

Сьогодні ми також схиляємо голови перед воїнами-розвідниками, які віддали свої життя за свободу, мир і спокій у нашій державі.

Я вдячний кожному з вас за високий професіоналізм, патріотизм і компетентність. Знаю, що не лише армія, а й усі громадяни можуть вам довірити своє життя. І ми обов’язково здобудемо перемогу!

Слава Україні!

Міністр оборони України         Андрій ЗАГОРОДНЮК