Андрій Загороднюк: «Маємо докласти усіх зусиль задля забезпечення стратегічних інтересів України»

02 вересня 2019, 10:00 | ID: 52147
Андрій Загороднюк: «Маємо докласти усіх зусиль задля забезпечення стратегічних інтересів України» Андрій Загороднюк: «Маємо докласти усіх зусиль задля забезпечення стратегічних інтересів України» Андрій Загороднюк: «Маємо докласти усіх зусиль задля забезпечення стратегічних інтересів України»

Сьогодні, 2 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань та початком нового навчального року у Національному університеті оборони ім. Івана Черняховського.

-Ми маємо докласти всіх можливих зусиль задля того, щоб забезпечити стратегічні інтереси України. Вони базуються на стандартних європейських цінностях: повага до Закону, демократія та верховенство права. Тобто усі цінності, з якими живе сучасний західний світ, зокрема Європейський Союз. Також має бути абсолютно нульова толерантність до корупції. Ми маємо забезпечити безпеку всієї держави, - наголосив Андрій Загороднюк.

Окрім цього, у своєму виступі Міністр оборони України зазначив, що позиція чинного уряду є абсолютно проукраїнською.

-Наше завдання – забезпечити безпеку України. Ви всі науковці, і знаєте, як це робиться. Визначається безпековий контекст, в якому ми живемо, визначаються можливі загрози, відпрацьовуються сценарії наших реакцій на ці загрози, - сказав міністр оборони.

Очільник оборонного відомства також наголосив на важливості спроможностей, які неможливі без військової освіти.

-Освіта є чіткою бойовою спроможністю. Без переходу освіти на стандарти НАТО, ми на стандарти НАТО перейти не зможемо. А перехід на стандарти НАТО є нашим абсолютним пріоритетом, - зазначив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.