У Військово-Морських Силах пройшли збори з командирами бригад та полків

01 вересня 2019, 16:36 | ID: 52135

У Військово-Морських Силах пройшли масштабні збори з командирами бригад та полків, під головуванням командувача ВМС ЗС України адмірала Ігоря ВОРОНЧЕНКА. Мета зборів – обмін бойовим досвідом та вдосконалення взаємодії підрозділів та частин бойового оперативного забезпечення ВМС ЗС України.
На одному з полігонів Одеської області свої можливості продемонстрували фахівці зв’язку, радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, інженери та медики. На зборах були продемонстровані сучасні вітчизняні та закордонні зразки озброєння та техніки, які надійшли у військові частини протягом останніх років, а також передові методики застосування цієї техніки з урахуванням узагальненого бойового досвіду, як на суші, так і на морі.
На першій локації учасникам зборів дали можливість детальніше ознайомитися із сучасними системами зв’язку та інформаційною системою висвітлення обстановки, остання, до речі, викликала особливу зацікавленість. Мова йде про спеціальну вітчизняну розробку, яка започатковувалась як волонтерський проект, і за декілька років завдяки зусиллям флотських спеціалістів перетворилась у потужну платформу. Ця комп’ютерна програма, що використовує дані GPS трекінгу, нещадно пройшла тестування на сумісність з аналогічними платформами країн НАТО, а це дає українським морякам доступ до баз даних щодо морських цілей у будь-якому районі Світового океану.
Про свої «новинки» розповіли військовослужбовці підрозділів радіотехнічної розвідки, інженери показали порядок встановлення вибухових протидесантних загороджень на морському узбережжі, провели показове заняття з мінної безпеки, організацію дій корабельних підривних команд на березі. Як організовувати пункти радіаційного та хімічного спостереження розповіли спеціалісти РХБЗ, а медики продемонстрували майстер-клас із евакуації пораненого з поля бою та наданню першої медичної та першої лікарської допомоги.
Наступним етапом зборів стане проведення низки практичних навчань та тренувань у військово-морській базі «Південь», у північно-західній частині Чорного моря та на полігоні в районі проведення ООС.

 ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 21.10.2019

5 годин тому

В НУОУ продовжено навчання військовослужбовців ЗС України на курсах іноземних мов у другому семестрі 2019 року

6 годин тому

Армійський фехтувальник Ігор Рейзлін поділився своїми враженнями від змагань на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

7 годин тому

Кафедра стратегії національної безпеки та оборони Національного університету оборони України відзначила 25-ю річницю з Дня створення

8 годин тому

Американські катери типу «Island» «Слов’янськ» та «Старобільськ» прибули до Одеси

9 годин тому

Армійський борець Василь Шуптар став срібним призером на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

9 годин тому

«Для нас важливо підтримувати Україну у посиленні її оборонних спроможностей», - Міністр оборони Естонської Республіки Юрі Луйк

Сьогодні у 14:13