Українські армійці беруть участь у міжнародних змаганнях з військового п’ятиборства в Австрії

29 серпня 2019, 15:27 | ID: 52097

Українські армійці беруть участь у міжнародних змаганнях з військового п’ятиборства за програмою Міжнародної ради військового спорту СІЗМ, які пройдуть в місті Вінер Нойштадт (Австрія).

У змаганнях беруть участь 105 учасників (77 чоловіків та 28 жінок) з 16 країн. Це команди збройних сил Австрії, Республіки Білорусь, Чеської Республіки, Данії, Іспанії, Фінляндії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Норвегії, Румунії, Росії, Швеції, Арабських Еміратів, України.

За результатами першого дня змагань Міжнародного чемпіонату з військового п’ятиборства, який проходить у австрійському місті Вінер-Нойштадт збірна Збройних Сил України посіла третє місце у загальнокомандному заліку.

Армійці порадували новими спортивними рекордами України. У стрільбі на 200 м лейтенант Андрій Бибко здобув перемогу з результатом 198 очків, а на смузі перешкод фінішував за 2.24,6 секунд. Лейтенант Віталій Цьома посів друге місце у стрільбі на двісті метрів, показавши результат 197 очків.

У жовтні хлопці планують взяти участь у Всесвітніх іграх серед військовослужбовців у Китаї.