Авіація тренується і в небі, і на землі

21 серпня 2019, 10:54 | ID: 51911
Авіація тренується і в небі, і на землі Авіація тренується і в небі, і на землі Авіація тренується і в небі, і на землі Авіація тренується і в небі, і на землі Авіація тренується і в небі, і на землі

На Донеччині відбулося тренування авіації та протиповітряної оборони Об’єднаних сил. Згідно з планом навчального дня відпрацьовувалися питання з відбиття удару засобами повітряного нападу противника, а також виконувалися вправи щодо забезпечення наземної охорони та оборони військових об’єктів, попередження несанкціонованого зльоту-посадки військових літаків.

Особовий склад діяв впевнено та у відповідності до поставлених завдань. В межах польотної зміни було виконано перебазування винищувачів, штурмовиків та бомбардувальників між аеродромами різної дальності.

— Залучаємо пілотів різного рівня з метою поступового підвищення їхнього рівня кваліфікації в опануванні нових аеродромів та розширення можливості авіації Об’єднаних сил, — розповів керівник заняття.

Впродовж заняття було відпрацьовано низку навчально-бойових завдань, зокрема дії екіпажів та розрахунків протиповітряної оборони під час відбиття умовного нападу противника з повітря, нанесення умовних ударів по визначених наземних цілях.

Також було проведено тренування підрозділів охорони та оборони аеродрому в разі несанкціонованих дій льотних екіпажів для початку злету.

Пресцентр операції Об’єднаних сил