Вихованець Національної академії сухопутних військ – кращий випускник престижного британського військового вишу

10 серпня 2019, 11:01 | ID: 51631
Вихованець Національної академії сухопутних військ – кращий випускник престижного британського військового вишу Вихованець Національної академії сухопутних військ – кращий випускник престижного британського військового вишу Вихованець Національної академії сухопутних військ – кращий випускник престижного британського військового вишу Вихованець Національної академії сухопутних військ – кращий випускник престижного британського військового вишу

Курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Артем Бараненко отримав особливу відзнаку – Шаблю найкращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті (Королівська академія приймає слухачів з України з 1997 року) в цьому році. Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки в стінах цього закладу.

Щороку відзнака присуджується курсанту, який продемонстрував найвищі результати у навчанні та під час іспитів. Цього року в Академії навчалось 33 офіцери, які представляли збройні сили 22-х різних країн – від Афганістану, Албанії, Азербайджану до України та США.

На цьогорічній випускній церемонії були також присутні батьки Артема, які розділили з ним цей зворушливий момент і не приховували радості та гордості за сина.

Нагороду українцю вручав генерал-майор Пол Ненсон, командувач Королівської академії сухопутних військ Великої Британії та кавалер Ордену Британської Імперії.

Прес-служба Національної академії сухопутних військ