Триває польовий вихід підрозділів зв’язку Повітряного командування «Південь»

10 серпня 2019, 15:08 | ID: 51644
Триває польовий вихід підрозділів зв’язку Повітряного командування «Південь» Триває польовий вихід підрозділів зв’язку Повітряного командування «Південь» Триває польовий вихід підрозділів зв’язку Повітряного командування «Південь» Триває польовий вихід підрозділів зв’язку Повітряного командування «Південь» Триває польовий вихід підрозділів зв’язку Повітряного командування «Південь»

Протягом десяти діб на одному з полігонів Одещини військовослужбовці-зв’язківці відпрацьовують дії в умовах, наближених до бойових, проводять різноманітні тренування, вдосконалюючи свій професійний вишкіл.

– Головна мета польового виходу – злагодження особового складу батальйону зв’язку та батальйону радіотехнічного забезпечення. Тут ми відпрацьовуємо завдання за призначенням, проводимо заняття з організації зв’язку, тактичної, інженерної та медичної підготовки, – зазначив начальник штабу батальйону зв’язку майор Андрій Ковальов. – Також у нашій роботі ми інтенсивно впроваджуємо стандарти НАТО,  це й використання відповідних умовних позначок та сигналів, а також експлуатація сучасних технічних засобів.

Одним з елементів тактичної підготовки, які військовослужбовці відпрацьовували в польових умовах, став вивід техніки з обладнанням з-під ворожого удару. Так, підрозділ охорони під прикриттям засобів маскування висунувся  для забезпечення оборони, відбив атаку умовної ворожої ДРГ, після чого військові відпрацювали евакуацію пораненого з поля бою та надання першої медичної допомоги.

Крім того, військовослужбовці провели заняття із розгортання пункту зв’язку з подальшою організацією всіх видів зв’язку, а саме цифрового, аналогового  як резервного та дротового. Як зазначив майор Андрій Ковальов, його підлеглі зі всіма завданнями та нормативами впоралися успішно.

Інформаційне агентство АрміяInform