На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом

09 серпня 2019, 14:50 | ID: 51612
На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом На Житомирщині резервісти Десантно-штурмових військ здійснили стрибки з парашутом

Особовий склад оперативного резерву першої черги, який проходить навчальні збори на базі Навчального центру Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, виконав стрибки з парашутом.

До стрибків резервісти готувалися на сучасних тренажерах повітрянодесантного комплексу на загальновійськовому полігоні ДШВ під Житомиром.

Здобувши потрібні навички на землі, вдало та ефективно використали їх і у повітрі.

Керівництво Навчального центру відзначає, що до стрибків готувалися всі без виключення, однак десантувалися лише за власним бажанням.

Попре це, випробувати себе на практиці та стати справжнім десантником виявила значна кількість резервістів.

Загалом, «першоразники» здійснили свій перший ознайомчий стрибок з висоти 800 метрів, а їхні більш досвідчені товариші з висоти 600 метрів.

— Головне — це чітко виконувати всі команди інструкторів, випускаючого та його помічника, бути впевненим у своїх діях, які ми під час тренувань довели до автоматизму. Емоції та враження від першого стрибка — просто «зашкалюють». Обов’язково прийду на наступні збори, — розповів молодший сержант запасу Дмитро. Р.

Разом з резервістами стрибки здійснювали військовослужбовці військових частин ДШВ Житомирського гарнізону. Особовий склад бойових підрозділів десантувався зі зброєю.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України