Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США

06 серпня 2019, 13:32 | ID: 51554
Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США Українські прес-офіцери отримали на озброєння новітні фото та відео системи від США

Сертифікати на 13 комплектів фото та відео систем, переданих в межах цільової гуманітарної допомоги Сполучених Штатів Америки для підрозділів Міністерства оборони України, було вручено прес-офіцерам Збройних Сил України сьогодні, 6 серпня, у Києві.

Участь у заході, який відбувся в Центральному будинку офіцерів ЗС України, взяли начальник Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Збройних Сил України генерал-лейтенант Леонід Голопатюк, заступник начальника офісу з оборонного співробітництва США підполковник Тод Гоф, представник Європейського командування США Метью Берріман, а також представники органів зв’язків з громадськістю Збройних Сил України та Інформаційного агентства Міноборони АрміяInform.

У своєму слові до учасників заходу генерал-лейтенант Леонід Голопатюк наголосив, що мова йде не просто про комплекти фото та відео систем. Це, на його думку, один з яскравих прикладів міжнародно-технічної допомоги Україні від держави, яка сьогодні є не лише партнером, а й вірним союзником.

 Росія продовжує проводити гібридну агресію проти України, де інформаційна складова займає ключове місце. Тому логічно вважаємо, що ці фото та відео системи стануть важливим засобом у відсічі ворога в інформаційному просторі, — сказав генерал-лейтенант Леонід Голопатюк.

За словами підполковника Тода Гоф, упродовж останніх років за підтримки уряду США Збройні Сили України отримали значну допомогу.

 Разом із вами ми змогли забезпечити модернізацію української армії, сприяти проведенню оборонних реформ та належної підготовки особового складу. Ми дуже раді, що можемо надавати матеріально-технічну допомогу для України. В цьому контексті, переконаний, що фото та відео системи сприятимуть реалізації заходів стратегічних комунікацій в Україні, — наголосив офіцер армії США.

Також він додав, що стратегічні комунікації в НАТО — це взаємодія різних сфер діяльності інформаційного характеру, що сприяють досягненню цілей Альянсу. — Ми бачимо, що українське оборонне відомство значно просунулося в трьох напрямках: перший — це посилення ефективності стратегічних комунікацій, зокрема завдяки створенню в Міноборони Відділу координації стратегічних комунікацій та моніторингу. Другий — це розвиток спроможностей органів зв’язків з громадськістю, які за останні п’ять років значно збільшили свої можливості зі збору, створення і поширення інформації. Їхні інформаційні продукти дають змогу світовій спільноті бачити правду про події в Україні. Третій — це нарощення потенціалу з міжвідомчої координації, проведення спільних заходів та взаємодії з іноземними партнерами.

По завершенню промов відбулася церемонія вручення сертифікатів на техніку.