Завершився міжнародний турнір з військового п‘ятиборства під егідою Міжнародної ради військового спорту

05 серпня 2019, 11:03 | ID: 51525
Завершився міжнародний турнір з військового п‘ятиборства під егідою Міжнародної ради військового спорту Завершився міжнародний турнір з військового п‘ятиборства під егідою Міжнародної ради військового спорту Завершився міжнародний турнір з військового п‘ятиборства під егідою Міжнародної ради військового спорту

У місті Мінськ (Республіка Білорусь) з 29 липня по 03 серпня проходив міжнародний турнір з військового п‘ятиборства під егідою Міжнародної ради військового спорту (CISM).

В змаганнях брали участь 40 атлетів із 7 країн світу (Австрія, Білорусь, Бахрейн, Естонія, Німеччина, Арабські Емірати та Україна).

В напруженій боротьбі збірна команда Збройних Сил України посіла трете командне місце, в окремому заліку серед спортсменів-початківців виборов срібну нагороду лейтенант Ткаченко.

Слід зауважити, що змагання стали важливим етапом з підготовки збірної команди Збройних Сил України з військового п‘ятиборства до 7 Всесвітніх ігор серед військовослужбовців, які пройдуть в жовтні цього року в м. Ухань, Китайська Народна Республіка.