Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України

31 липня 2019, 10:22 | ID: 51449
Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України Двадцять сім разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міноборони, вшановуючи загиблих захисників України

Сьогодні, 31 липня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської агресії на сході України.

У пам’ятному заході взяли участь керівний склад Міноборони, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу Збройних Сил України, військовослужбовці Київського гарнізону, родичі загиблих героїв, численні гості.

Сьогодні, 31 липня, Дзвін Пам’яті пролунав двадцять сім разів...

У цей день у 2014 році загинули:

Солдат АБРАМОВ Роман Вікторович.

Старший солдат АКІМОВ Дмитро Анатолійович.

Старший лейтенант АМЕЛЬЧАКОВ Юрій Юрійович.

Старший солдат БАБЮК Віктор Ярославович.

Солдат БОЛТУШЕНКО Андрій Володимирович.

Старший солдат БРИГІНЕЦЬ Олександр Вікторович.

Старший солдат ГОРДІЄНКО Віталій Олегович.

Старший лейтенант ГРАДИСЬКИЙ Володимир Миколайович.

Лейтенант ДЖУБАТКАНОВ Артем Володмирович.

Сержант ЖУКОВ Антон В'ячеславович.

Молодший сержант ІВАНОВ Віталій Олександрович.

Старший солдат КАМІНСЬКИЙ Антон Олександрович.

Солдат КОВТУН Станіслав Григорович.

Сержант МАТУСЕВИЧ Віталій Олегович.

Старший солдат НІКІТІН Ростислав Олегович.

Солдат ПОСОХОВ Дмитро Вікторович.

Солдат САМИШКІН Володимир Борисович.

Молодший сержант СЕРДЮКОВ Євген Сергійович.

Солдат СЄДОВ Олексій Олексійович.

Сержант СИМОНЕНКО Дмитро Миколайович.

Солдат СОЧЕВ Олександр Леонідович.

Солдат ТРЕГУБЧАК Станіслав Олегович.

Старший лейтенант ФЕДОРЯКА Петро Вікторович.

Старший сержант ХАЛІН Володимир Олександрович.

Солдат ЧІКАЛ Юрій Дмитрович.

У 2015 році віддав життя, захищаючи Україну:

Солдат КРИВОУС Петро Петрович.

У 2016 році загинув мужній захисник України:

Молодший сержант МАСЛЯНКА Віталій Іванович.

 Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам'яті. 

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальному подіумі, розміщено Книгу пам’яті з іменами загиблих. Структура Книги побудована за принципом календаря: один розворот - один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки. Станом на зараз лише 32 розвороти (32 дні) залишаються порожніми. В усі інші дні Збройні Сили України несли бойові втрати.

Тут щоденно відбувається церемонія вшанування військовослужбовців, внесених до Книги Пам’яті. За сигналом труби розпочинається висування роти Почесної варти. Вартові розміщуються по периметру комплексу, а дві окремі групи стають до стели із дзвоном та до Книги Пам’яті. Труба і барабан виконують твір «Селенція» — це заклик до тиші. Командир почесної варти перегортає сторінку книги на ту, що відповідає сьогоднішньому дню і диктор зачитує імена загиблих — після кожного з них лунає удар дзвону, що символізує пам’ять та вдячність українців, та військовий салют, який є обов’язковим елементом військових почестей.