Морська корабельна практика курсантів Інституту ВМС НУ «ОМА»

24 липня 2019, 14:15 | ID: 51330
Морська корабельна практика курсантів Інституту ВМС НУ «ОМА» Морська корабельна практика курсантів Інституту ВМС НУ «ОМА» Морська корабельна практика курсантів Інституту ВМС НУ «ОМА» Морська корабельна практика курсантів Інституту ВМС НУ «ОМА»

У курсантів 3-го курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» завершилася морська корабельна практика. Протягом місяця майбутні флотоводці закріплювали теоретичні знання, оволодівали практичними навичками у виконанні службових обов’язків за первинними посадами, знайомилися з матеріально-технічною базою кораблів національних ВМС.

Окрім підготовки за спеціальністю, курсанти вивчали питання організації бойової та повсякденної діяльності, вахтову службу, морально-психологічне забезпечення особового складу.

- Я проходив практику на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» на посаді командира штурманської бойової частини. Наша практика співпала з проведенням міжнародних навчань «Сі Бриз», тому мав можливість брати участь у виконанні всіх завдань, які стояли перед екіпажем флагмана українського флоту - це бойові стрільби, маневрування із кораблями НАТО, відпрацювання елементів протичовнової боротьби, - розповів курсант Дмитро Савельєв.

До слова, це його перша морська практика на українському фрегаті, хоча до цього Дмитро проходив стажування на польському кораблі.

А ось курсанту Анатолію Шульгі під час практики на водолазному судні «Нетішин» дуже допоміг досвід, який він здобув минулого року в далекому поході на катері Військово-Морських Сил ЗС України «Нова Каховка». Того разу загалом було пройдено понад 3300 морських миль й проведено десятки тренувань. Саме тому, цього разу в Анатолія не виникло жодних проблем і він з легкістю впорався із всіма поставленими завданнями.

Наталія Задверняк, АрміяInformОСТАННІ НОВИНИ
Вечірній брифінг пресслужби операції Об’єднаних сил 28.02.2020

8 годин тому

У Республіці Польща завершуються міжнародні змагання «Військовий лижний патруль 2020», в яких беруть участь українські військовослужбовці

Вчора в 17:02

Армійські біатлоністи у складі збірної України стали чемпіонами Європи

Вчора в 16:11

Андрій Загороднюк висловив співчуття сім’ям загиблих і поранених турецьких військових внаслідок обстрілу в Сирійській Арабській Республіці

Вчора в 15:19

На Харківщині проведено двоступеневі командно-штабні навчання

Вчора в 14:34

Щоденне зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

Вчора в 12:30

2 березня у Центральній стоматологічній поліклініці Міноборони буде проведено реконструктивно-оперативні втручання по відновленню зубо-щелепової системи важкопораненим учасникам АТО/ООС та звільненим з полону

Вчора в 12:14