Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід

20 липня 2019, 14:47 | ID: 51255
Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід Російська агресія: міжнародні експерти зі стратегічних комунікацій країн-членів НАТО вивчають український досвід

З 16 по 19 липня 2019 року під егідою Міністерства оборони України відбувся ознайомчий візит в Україну групи міжнародних експертів сектору безпеки та оборони у сфері стратегічних комунікацій.  Українська сторона ознайомила іноземних військових й цивільних експертів з набутим досвідом у боротьбі з гібридними загрозами з боку Російської Федерації.

В перший день візиту за участю представників Міністерства інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України, Національного інституту стратегічних досліджень, Головного управління розвідки Міністерства оборони України обговорювались безпекові виклики на Сході Європи з 2014 року і по теперішній час, зовнішні та кризові комунікації України в контексті російської агресії.

18 липня група міжнародних експертів працювала в м. Маріуполь, де ознайомилась з поточною безпековою ситуацією в районі проведення ООС. Під час брифінгу іноземним представникам розповіли про роль підрозділів Збройних сил України та інших силових органів у формуванні надійного безпекового середовища на території Донецької та Луганської областей. Увага приділялась таким важливим питанням, як особливості взаємодії органів місцевого самоврядування з підрозділами ЗСУ, здійснення внутрішніх комунікацій, виклики в контексті оприлюднення публічної інформації під час проведення ООС/АТО.

Члени делегації відвідали також кілька населених пунктів Приазов’я поблизу лінії зіткнення, де на власні очі побачили наслідки агресії з боку російсько-окупаційних військ.

Варто підкреслити, що подібні заходи формують об’єктивну думку міжнародної спільноти про події на сході України та поширюють унікальний український досвід у боротьбі з гібридною російською агресією в країнах-членах НАТО.