На Тернопільщині завершується будівництво казарм покращеного планування для 375 артилеристів

18 липня 2019, 15:40 | ID: 51209
На Тернопільщині завершується будівництво казарм покращеного планування для 375 артилеристів

На Тернопільщині, у військовому містечку окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» на завершальній стадії будівництво трьох казарм покращеного планування для військовослужбовців-контрактників.

Уже завершено зовнішні роботи щодо фасаду й облаштування всередині приміщення, так звані внутрішні оздоблювальні роботи – сантехнічні та електромонтажні. На даний час будівельники розпочали встановлювати меблі і приступили до благоустрою території довкола новобудов.

Невдовзі в новенькі будівлі заселяться 375 військовослужбовців-артилеристів. На зведення трьох казарм покращеного планування із державного бюджету України було виділено майже 44 мільйони гривень.

Нові казарми – це двоповерхові цегляні будівлі покращеного планування із просторими житловими приміщеннями, розділеними на двокімнатні блоки. У кожному блоці є санвузол з душовою кабіною і туалетом. Будівлі збудовані за сучасними технологіями. Кімнати обладнають меблями для кожного військовослужбовця. На кожному поверсі є кухня з індукційними плитами та мікрохвильовками. У побутових кімнатах – пральні машини, сушарки і місця для прасування. В одному блоці проживатимуть до десяти військовослужбовців. Кожна казарма розрахована на 125 осіб.