Житомирські десантники продовжують підкорювати небо

16 липня 2019, 16:22 | ID: 51172
Житомирські десантники продовжують підкорювати небо Житомирські десантники продовжують підкорювати небо Житомирські десантники продовжують підкорювати небо Житомирські десантники продовжують підкорювати небо Житомирські десантники продовжують підкорювати небо Житомирські десантники продовжують підкорювати небо Житомирські десантники продовжують підкорювати небо

Сьогодні близько сотні десантників розправили свої «крила» над Житомирщиною. Туманний ранок нікого не зупиняє і один за одним «крилаті піхотинці» виставляють парашути в «козла».

Ось і Мі-8 прилетів, десантники посміхаються, для них це вже не перший стрибок з парашутом, але те відчуття, коли ти розумієш, що через якусь мить на пару секунд відчуєш себе вільним птахом – незабутнє.

-               Перша корабельна група, ставай! - подав команду інструктор повітрянодесантної підготовки. Етап за етапом досвідчені інструктори, які за плечима мають не одну сотню стрибків, перевіряють десантників.

Серед хлопців є і дівчата, які у парашутній справі їм не поступаються.

Військовослужбовець за контрактом Таїса свій перший стрибок пам’ятає зі складністю.

-               Чи не кожен відчайдух, котрому бракує адреналіну на землі, мріє про це кількахвилинне відчуття крил за спиною, - з посмішкою поділилася Тая.

Підйом на 600 метрів. 501, 502, 503 – кільце, лунають різні голоси з блакитного неба, у повітрі відкрилося чотирнадцять чисто білих куполів - це був другий борт «крилатих піхотинців».

 Один за одним військові підкорюють небо - і так щонайменше дев’ять разів.

Військовослужбовці, залучені до здійснення стрибків з парашутом, показали належний рівень навченості, впевнено діяли в повітрі і під час приземлення. Поряд з цим удосконалили свій досвід і збільшили години нальоту екіпажі військової авіації.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України