Анатолій Петренко провів робочу зустріч з тимчасово виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ України

16 липня 2019, 17:14 | ID: 51169
Анатолій Петренко провів робочу зустріч з тимчасово виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ України

Сьогодні, 16 липня,  у Міністерстві закордонних справ України під головуванням заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка та тимчасово виконуючого обов’язки Міністра закордонних справ України Єгора Божка проведено робочу зустріч представників двох міністерств.

Захід відбувся у контексті практичної реалізації системоутворюючих елементів оборонної реформи, зокрема, щодо розвитку інтегрованої системи цивільно-військових спроможностей держави.

Учасники зустрічі обговорили пріоритетні напрямки діяльності міністерств щодо забезпечення стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО, реформування складових сектору безпеки та оборони, а також підвищення обороноздатності держави.

Окрему увагу було приділено подальшим практичним крокам обох відомств щодо консолідації дипломатичних та військових зусиль для розвитку спроможностей Збройних Сил України, відновлення територіальної цілісності та захисту суверенітету держави.

За підсумками зустрічі глави делегацій домовились про продовження започаткованого діалогу та проведення регулярних стратегічних сесій, у тому числі, із залученням представників інших міністерств та відомств.