В Одеській Військовій академії розпочалася вступна кампанія

13 липня 2019, 11:53 | ID: 51109
В Одеській Військовій академії розпочалася вступна кампанія

Десятки юнаків і дівчат із числа цивільної молоді та ліцеїстів, а також військовослужбовці та військовозобов’язані, що мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, віком до 30 років,наразі проходять медичний відбір і складають вступні іспити.

Перелік предметів: математика, українська мова і література, фізика або історія України (на вибір), іноземна мова, а для вступу на спеціальність «Фізична культура і спорт» - біологія.

Хочеться відзначити: кількість охочих вступити до академії і пов’язати своє життя з армією з кожним роком збільшується. Це свідчить про зростання престижу професії військового і досить конкурентного освітнього рівня військово-навчального закладу.

Приймають до Військової академії на всі освітні рівні за конкурсом,незалежно від джерел фінансування. Ті абітурієнти, які на час проходження іспитів розміщені у казармено-житловому фонді академії, забезпечені речовим майном, лазне-пральним обслуговуванням, ліжком тощо. Харчуються у курсантській їдальні власним коштом.

Олександр Кіндсфатер, Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони АрміяInform (м. Одеса)