«Всі герої спортивних змагань заслуговують на повагу та є яскравим прикладом для наслідування іншим спортсменам», — полковник Анатолій Пелих

10 липня 2019, 15:49 | ID: 51039
«Всі герої спортивних змагань заслуговують на повагу та є яскравим прикладом для наслідування іншим спортсменам», — полковник Анатолій Пелих «Всі герої спортивних змагань заслуговують на повагу та є яскравим прикладом для наслідування іншим спортсменам», — полковник Анатолій Пелих «Всі герої спортивних змагань заслуговують на повагу та є яскравим прикладом для наслідування іншим спортсменам», — полковник Анатолій Пелих

Сьогодні, 10 липня, у Прес-центрі Міністерства оборони України відбувся брифінг щодо підсумків участі спортсменів Збройних Сил України у ІІ Європейських іграх, які проходили у Мінську (Республіка Білорусь) з 21 по 30 червня.

За словами начальника відділу організації спортивної діяльності та міжнародних зв’язків Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковника Анатолія Пелиха, в ІІ Європейських іграх 2019 року взяли участь понад 4000 спортсменів з 50-ти країн світу.

— Національну збірну команду України на ІІ Європейських іграх представляли 198 спортсменів, які здобули відповідні ліцензії. До складу збірної команди України на ІІ Європейські ігри увійшло 67 армійських спортсменів, що складає 34 відсотки від складу національної збірної, — зазначив полковник Анатолій Пелих.

Наші армійські спортсмени взяли участь у змаганнях з 14-ти видів спорту: бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, боротьба самбо, велоспорт (трек, шосе), веслування на байдарках і каное, гімнастика спортивна, дзюдо, карате, легка атлетика, стрибки на батуті, стрільба з лука, стрільба кульова, стрільба стендова.

— Збірна України здобула 51 нагороду, з яких 16 — золотих, 17 — срібних, 18 — бронзових й виборола третє загальнокомандне місце в медальному заліку. Завдяки плідній та наполегливій праці фахівців закладів фізичної культури і спорту Міноборони України армійські спортсмени завоювали 25 медалей, з яких 8 — золоті, 11 — срібні, 6 — бронзові та внесли значний внесок до загального здобутку української збірної, що складає майже 50 відсотків загальної кількості медалей, завойованих збірною України. Всі герої спортивних змагань заслуговують на повагу та є яскравим прикладом для інших спортсменів і, звичайно, зразком для наслідування, — наголосив під час брифінгу Анатолій Пелих.

Медальний залік армійських спортсменів:

1 місце — працівник ЗС України Аніта Серьогіна (карате);

1 місце — представник спортивного активу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Станіслав Горуна (карате);

1 місце — працівники ЗС України Марія Повх та Людмила Кукліновська (байдарка);

1 місце — лейтенант Олег Верняєв (спортивна гімнастика, у вправах на паралельних брусах);

1 місце — лейтенант Жан Беленюк (греко-римська боротьба);

1 місце — старшина Анна Рижикова, працівники ЗС України Данило Даниленко, Артем Шаматрін, Ганна Плотіцина, Христина Гришутіна (легка атлетика, командні змагання);

1 місце — старшина Анна Рижикова (легка атлетика, естафета 4×400 м);

1 місце — працівник ЗС України Данило Даниленко (легка атлетика, змішана естафета);

2 місце — старшина Олена Сайко (самбо);

2 місце — працівник ЗС України Анжеліка Терлюга (карате);

2 місце — старший лейтенант Олег Омельчук (стрільба з пневматичного пістолета);

2 місце — працівник ЗС України Анна Птоліцина (біг на 100 м із бар’єрами);

2 місце — представниця спортивного активу Центрального спортивного клубу ЗС України Марина Кийко (синхронні стрибки на батуті);

2 місце — старший солдат Микола Просторов та працівник ЗС України Антон Давиденко (синхронні стрибки на батуті);

2 місце —сержанти Юрій Вандюк та Андрій Рибачок (веслування);

2 місце — працівники ЗС України Олег Кухарик та Олександр Сиромятніков (веслування);

2 місце — сержант Олена Старікова (велотрек);

2 місце — лейтенант Олег Верняєв (спортивна гімнастика, багатоборство);

2 місце — лейтенант Олег Верняєв (спортивна гімнастика, вправи на коні);

3 місце — працівник ЗС України Петро Пахнюк (спортивна гімнастика, вільні вправи);

3 місце — молодший лейтенант Наталія Смаль (самбо);

3 місце — солдат Гор Оганнесян (вільна боротьба);

3 місце — старший сержант Павло Коростильов (стрільба з малокаліберного пістолета);

3 місце — солдат Галина Мельник (карате);

3 місце — представник спортивного активу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Валерій Чоботар (карате).