До сфери управління Міноборони України повернуто Тетерівське мисливське господарство

10 липня 2019, 09:35 | ID: 51024
До сфери управління Міноборони України повернуто Тетерівське мисливське господарство

На виконання рішення Господарського суду міста Києва від 2002 року, залишеного в силі Верховним Судом України, Міністерством оборони України спільно з державною виконавчою службою з незаконного володіння громадської організації Товариства військових мисливців та рибалок повернуто до сфери управління оборонного відомства нерухоме майно Тетерівського мисливського господарства загальною площею понад 276 квадратних метрів на земельній ділянці 0,53 га, яка знаходяться за 48 км від міста Києва поблизу села Поташня.

Вказані фонди тривалий час перебували у незаконному користуванні громадської організації Товариства військових мисливців та рибалок, яка використовувала майно з метою отримання прибутків шляхом передачі його в оренду комерційній структурі.

Варто нагадати, що в цілому на виконання зазначеного рішення Господарського суду міста Києва Міністерство оборони України повернуло 10 об’єктів, з яких лише протягом останнього року 4 загальною площею 1444 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках площею  понад 121 га.

Міністерство оборони України і надалі вживатиме вичерпних заходів,  аби повернути в законне володіння держави решту об’єктів нерухомого майна та земель.