На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм

09 липня 2019, 15:24 | ID: 51008
На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм На «Сі Бриз-2019» морські піхотинці, висадившись на берег, захопили плацдарм

Надзвичайно видовищним і динамічним на міжнародних навчаннях «Сі Бриз-2019» стало захоплення плацдарму морською піхотою. Підрозділ висадився на берег із середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко».

Після двадцятимильного морського переходу за підтримки бронетехніки: бойових машин піхоти і бронетранспортерів, українські воїни зайняли прибережну частину території, захопленої умовним противником. Діючи швидко і рішуче в складі кількох мобільних броньованих груп, вогнем і маневром морпіхи змусили «ворога» відступити.

На захопленому плацдармі морські піхотинці організували оборону й утримували зайняті рубежі до підходу основних сил. Ефективно діяли кулеметники і розрахунки гранатометників. Вони прикривали просування основних сил і не давали можливості противнику перейти в контратаку.

Олександр Кіндсфатер, Інформаційна редакція інформаційного агентства АрміяInform (м. Одеса).

Фото Аліна Комарова.