Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою

08 липня 2019, 12:20 | ID: 50974
Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою Міжнародні навчання «Сі Бриз-2019»: як морська піхота удосконалює прийоми взаємодії на полі бою

Цього разу військовослужбовці діяли в умовах наступального бою. Кожен підрозділ був посилений бронетехнікою і протитанковими засобами.

Особлива увага під час виконання завдання приділялася тактичним прийомам: висування на рубіж атаки, розгортання в бойовий порядок, прикриття піхоти. А також визначення секторів ведення вогню для кожної бойової одиниці і маршрутів безпечного відходу.

Незважаючи на те, що багатонаціональні підрозділи спільно діяли вперше, військовослужбовці добре розуміли один одного і успішно впоралися з завданням.

За плечима багатьох із них бойовий досвід, який набули в гарячих точках світу, не тільки під час миротворчих місій, але і як наші військовослужбовці — під час захисту Батьківщини від російської агресії.

Олександр Кіндсфатер, Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони АрміяInform (м. Одеса).

Фото Віктора Залевського.