Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС

07 липня 2019, 19:28 | ID: 50968
Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС

Президент України Володимир Зеленський і Президент Європейської ради Дональд Туск побували у районі розведення сил і засобів в Станиці Луганській.

Під час візиту високих гостей супроводжували начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак, Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський та голова Державної прикордонної служби України Сергій Дайнеко.

На КПВВ Станиця Луганська  генерал-лейтенант Олександр Сирський ознайомив Володимира Зеленського та Дональда Туска з поточною ситуацією на цій ділянці. Також Президент України та Президент Європейської ради поспілкувалися з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та місцевими мешканцями. А також ознайомилися з гуманітарними проектами, що реалізуються за підтримки ЄС.

На території КПВВ Глава держави зробив зупинку, аби вшанувати пам'ять і покласти квіти до пам'ятного знаку українським воїнам, які загинули в боях з російськими окупантами. 

Крім цього, високим гостям були представлені результати роботи груп розмінування: беззаперечні докази російської агресії у вигляді рештків ворожих боєприпасів, знайдених піротехнічними групами.

Також Верховний Головнокомандувач особисто перевірив нові позиції сил ООС на ділянці розведення.

Висока делегація мала нагоду переконатися у тому, що українська сторона неухильно виконує міжнародні договори та пункти Мінських домовленостей.

Прес-центр операції Об’єднаних сил