Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача

06 липня 2019, 12:15 | ID: 50931
Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача

Сьогодні, 6 липня, в ході робочої поїздки на Одещину, Міністр оборони України Степан Полторак представив особовому складу оперативного командування «Південь» нового командувача цього органу військового управління – генерал-майора Ігоря Палагнюка.

Офіцер пройшов військовий шлях від командира взводу до начальника Головного командного центру Збройних Сил України та є безпосереднім учасником бойових дій на Сході України.

Представляючи нового командувача оперативного командування «Південь», Степан Полторак висловив тверде переконання, що генерал-майору Ігореві Палагнюку вдасться зробити все можливе для того, щоб оперативне командування було більш спроможним та підготовленим.

– Головною у вашій роботі має бути людина. Маючи сучасну техніку, озброєння, оснащення та навіть належну професійну підготовку, але не маючи духу та гарних відносин у колективі і поваги до кожного військовослужбовця – вам точно не досягти перемоги і успішного виконання завдань. Я вітаю вас з призначенням на посаду командувача ОК «Південь» і бажаю успіхів, наснаги і всього найкращого, – наголосив Міністр оборони України.

Глава оборонного відомства визначив перспективні завдання новопризначеному командувачу у подальшій організації роботи і служби як у місцях постійної дислокації, так і в ході виконання бойових завдань на Сході України.