Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць»

06 липня 2019, 16:30 | ID: 50936
Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць» Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць» Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць» Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць» Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць» Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць» Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць»

На Дніпропетровщині на одному з полігонів Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України пройшов чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ на найкращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць».

Свої сили випробували 19 команд військових частин, оперативних командувань Сухопутних військ ЗС України, навчальних центрів та вищих військових навчальних закладів.

У перший день команди пройшли випробовування смугою перешкод і вправою «планка», змагалися у швидкісній стрільбі з автоматичної зброї (дві вправи), евакуювали на швидкість «пораненого», метали на точність навчальні гранати та здійснили марш-кидок через ліс і болота.

Другий змагальний день розпочався марш-кидком з елементами спортивного орієнтування. Після подолання 25-кілометрового маршруту на учасників чекало ще важче випробовування – командна естафета. Під час її проходження команди змагалися у доланні водних перешкод (з колодою та без), швидкісному транспортуванні пораненого, перенесенні колоди й інших вантажів, переповзанні на 300-метрову дистанцію тощо.

У завершальний день відбулися пейнтбольна битва та перетягування канату.

Після напружених триденних змагань перемогу відсвяткували команди Оперативного командування «Схід», 107-ї бригади (серед частин безпосереднього підпорядкування), Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ».

Аркадій Радківський, Інформаційне агентство «Армія Inform»ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 27.01.2020

3 години тому

На Донеччині російсько-окупаційні війська обстріляли свої підрозділи, імітуючи, що стрільбу вели воїни ЗС України

4 години тому

В Національному університеті оборони України розпочато курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з логістики

5 годин тому

Збройні формування Російської Федерації продовжують відкрито нехтувати зобов’язаннями щодо дотримання режиму припинення вогню

6 годин тому

Інструкторсько-викладацький склад навчального центру ВМС ЗС України проходить перепідготовку за новою навчальною програмою

6 годин тому

У прифронтових районах Донбасу військові лікарі надають допомогу місцевим мешканцям

8 годин тому

Щоденне зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

9 годин тому