На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок

04 липня 2019, 09:12 | ID: 50871
На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок На полігоні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий мінометний розрахунок

У районі проведення операції Об’єднаних сил завершилися змагання на кращий мінометний розрахунок.

— На полігоні завершили змагання на кращий мінометний розрахунок Об’єднаних сил. Змагання проходили не в простих умовах. Наші воїни вели вогонь при сильному пориві вітру, що ускладнювало точність ураження. В цілому увесь особовий склад показав високу навченість та майстерність. Результати навчань відмінні, — зазначив командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Генерал-лейтенант Олександр Сирський додав, що наші мінометники точно і надійно уразять всі цілі ворога.

— Залучили кращі розрахунки, які зайняли перше та друге місце в оперативно-тактичних угрупуваннях «Північ» та «Схід». Змагання провели у двох номінаціях: спортивна та спеціальна, яка закінчилася безпосередньо виконанням бойової стрільби зі 120-мм міномету «Молот» та 82-мм міномету«Васильок».

За підсумками змагань відмітили розрахунок 120-мм міномету 30-ту окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Строзького, — зауважив полковник Богдан Станіславович.

— Наша задача — уразити ціль. З чим наш розрахунок справився. Ми вважаємо себе кращими і на справі це довели, — сказав військовослужбовець з позивним «Гал» 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Мобільна прес-група оперативно-тактичного угруповання «Схід»

Фото: Анна Чапала.