В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем

28 червня 2019, 17:45 | ID: 50773
В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем

На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) близько сотні вихованців Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою під керівництвом офіцерів вишу пройшли практичний навчально-польовий вишкіл.

Упродовж трьох тижнів військові ліцеїсти опановували курс початкової армійської підготовки: її тактичну, вогневу та інженерну складові, топографію та вміння орієнтуватися на місцевості, дію у складі бойових груп та механізованих відділень у наступі та обороні, захист від зброї масового ураження тощо.

У вільний від занять час ліцеїсти брали участь у низці спортивних змагань. Завершився навчально-польовий збір військовою грою, що передбачала двадцятикілометровий марш і відпрацювання набутих елементів початкової військової підготовки.

Після такого польового виходу ліцеїсти можуть сміливо називати себе справжніми бійцями. Попереду в них ще один рік навчання і здійснення мрії – вступ до вищого навчального закладу та отримання курсантських погонів.

Олександр Кіндсфатер, Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони «АрміяInform» (м. Одеса)ОСТАННІ НОВИНИ