В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем

28 червня 2019, 17:45 | ID: 50773
В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем В Одесі ліцеїсти випробували себе 20-кілометровим маршем

На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) близько сотні вихованців Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою під керівництвом офіцерів вишу пройшли практичний навчально-польовий вишкіл.

Упродовж трьох тижнів військові ліцеїсти опановували курс початкової армійської підготовки: її тактичну, вогневу та інженерну складові, топографію та вміння орієнтуватися на місцевості, дію у складі бойових груп та механізованих відділень у наступі та обороні, захист від зброї масового ураження тощо.

У вільний від занять час ліцеїсти брали участь у низці спортивних змагань. Завершився навчально-польовий збір військовою грою, що передбачала двадцятикілометровий марш і відпрацювання набутих елементів початкової військової підготовки.

Після такого польового виходу ліцеїсти можуть сміливо називати себе справжніми бійцями. Попереду в них ще один рік навчання і здійснення мрії – вступ до вищого навчального закладу та отримання курсантських погонів.

Олександр Кіндсфатер, Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони «АрміяInform» (м. Одеса)ОСТАННІ НОВИНИ
Міноборони передало до ДБР та ГПУ матеріали щодо стану виконання контрактів із закупівлі БТР-4Е для потреб ЗС України

43 хвилин тому

Зведення Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

1 годину тому

Студенти-медики спроможні надавати медичну допомогу в бойових умовах

2 години тому

«Реформа ЗС України — це загальнодержавне завдання, яке має бути пріоритетом всіх гілок влади», — начальник Генерального штабу

3 години тому

У Дніпрі відкрили артпроєкт «Війна поруч з нами»

3 години тому

Генерал-лейтенант Руслан Хомчак: «Потрібно переходити від рекомендаційних документів до цілком конкретних, базованих на законах»

3 години тому

Міністр оборони підписав наказ про виплату грошової премії військовослужбовцям Збройних Сил з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України

3 години тому