Пілоти армійської авіації Сухопутних військ удосконалюють льотну майстерність

28 червня 2019, 11:47 | ID: 50762
Пілоти армійської авіації Сухопутних військ удосконалюють льотну майстерність Пілоти армійської авіації Сухопутних військ удосконалюють льотну майстерність Пілоти армійської авіації Сухопутних військ удосконалюють льотну майстерність Пілоти армійської авіації Сухопутних військ удосконалюють льотну майстерність

Особовий склад окремої бригади армійської авіації, що дислокується на Полтавщині, продовжує підвищувати свій професійний вишкіл. Саме ці завдання були покладені в основу організації льотних змін цього тижня.

Польоти проводились за схемою “вдень у простих метеоумовах”. Пілоти відпрацьовували вправи згідно планової таблиці з урахуванням рівня підготовки на визначених повітряних ешелонах.

Особливість проведених льотних змін полягала у тому, що до виконання льотних завдань були залучені і курсанти – стажери льотного факультету Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Алгоритм польотів включав у себе виконання навально-тренувальних вправ у простих метеоумовах, первинних вправ з техніки пілотування, навігації та бойового застосування, відновлення льотних навичок та проходження вправ та програм бойової підготовки. Також упродовж льотних змін пройшло тренування групи бойового управління

І досвідчені, і молоді пілоти продемонстрували високу виучку, майстерність та старанність. Усі польотні завдання були виконані чітко за графіком та у повному обсязі. Діям льотного складу та спеціалістів наземних служб командуванням авіабригади була дана позитивна оцінка.

Володимир Лазарєв, Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони АрміяInform (м. Харків)