В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки

27 червня 2019, 12:50 | ID: 50733
В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського триває складання вступних випробувань офіцерами ‒ кандидатами на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки. Через велику кількість охочих навчатися у провідному вищому військовому навчальному закладі, вступну кампанію цього року розділено на два етапи. Конкурс на деякі спеціальності досить високий.

Офіцери, які прагнуть навчатися в університеті, протягом кількох днів складають іспити з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості. Важливим елементом перевірки також є проведення психологічного відбору та військово-лікарської комісії.

В ході випробувань вступники демонструють свої найкращі якості, високий рівень базових знань та вмінь. Кращі з них отримають довідки про успішне складання вступних випробувань та невдовзі стануть слухачами Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Вступна кампанія проходить на базі навчального центру університету, розташованого на території одного з військових полігонів неподалік від столиці.

Прес-служба Національного університету оборони УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Міноборони передало до ДБР та ГПУ матеріали щодо стану виконання контрактів із закупівлі БТР-4Е для потреб ЗС України

47 хвилин тому

Зведення Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

1 годину тому

Студенти-медики спроможні надавати медичну допомогу в бойових умовах

2 години тому

«Реформа ЗС України — це загальнодержавне завдання, яке має бути пріоритетом всіх гілок влади», — начальник Генерального штабу

3 години тому

У Дніпрі відкрили артпроєкт «Війна поруч з нами»

3 години тому

Генерал-лейтенант Руслан Хомчак: «Потрібно переходити від рекомендаційних документів до цілком конкретних, базованих на законах»

3 години тому

Міністр оборони підписав наказ про виплату грошової премії військовослужбовцям Збройних Сил з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України

4 години тому