В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки

27 червня 2019, 12:50 | ID: 50733
В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки В НУОУ триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського триває складання вступних випробувань офіцерами ‒ кандидатами на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки. Через велику кількість охочих навчатися у провідному вищому військовому навчальному закладі, вступну кампанію цього року розділено на два етапи. Конкурс на деякі спеціальності досить високий.

Офіцери, які прагнуть навчатися в університеті, протягом кількох днів складають іспити з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості. Важливим елементом перевірки також є проведення психологічного відбору та військово-лікарської комісії.

В ході випробувань вступники демонструють свої найкращі якості, високий рівень базових знань та вмінь. Кращі з них отримають довідки про успішне складання вступних випробувань та невдовзі стануть слухачами Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Вступна кампанія проходить на базі навчального центру університету, розташованого на території одного з військових полігонів неподалік від столиці.

Прес-служба Національного університету оборони України