На Одещині триває курс з тактичної медицини для військовослужбовців строкової служби

25 червня 2019, 11:08 | ID: 50672
На Одещині триває курс з тактичної медицини для військовослужбовців строкової служби На Одещині триває курс з тактичної медицини для військовослужбовців строкової служби На Одещині триває курс з тактичної медицини для військовослужбовців строкової служби На Одещині триває курс з тактичної медицини для військовослужбовців строкової служби

У рамках базової загальновійськової підготовки у Навчальному центрі Військово-Морських Сил ЗС України триває курс з тактичної медицини для військовослужбовців строкової служби.

У своїх заняттях інструктори використовують малі стресові ситуації та дають кардіонавантаження, аби військовослужбовці вчилися надавати першу медичну допомогу в бойових умовах. 

Військові тренуються у складі трьох груп на трьох навчальних точках. На першій вчаться накладати турнікети, на другій – бандаж, а на третій – вже працюють безпосередньо з умовно пораненими.

Програма по тактичній медицині розрахована на два тижні інтенсивних занять, більшість з яких практичні. Військовослужбовці вчаться зупиняти кровотечу, робити перев’язки, надавати допомогу так, щоб при цьому й самому не стати мішенню для ворога, а також вірно оцінювати ситуацію та діяти відповідно до зміни обстановки. По завершенні програми кожен строковик складає залік.

Дмитро Завтонов, Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони АрміяInform (м. Одеса)