Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України з Днем морської піхоти України

23 травня 2019, 10:02 | ID: 49927

Шановні бойової друзі!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Морська піхота України – є унікальною за своїми завданнями і можливостями складовою Українського війська, яка притаманна тільки потужним арміям світу.

Сучасна морська піхота України успадкувала кращі бойові традиції своїх славних пращурів. Морські десантні операції київських князів, запорізьких козаків, жертовність морських піхотинців армії УНР, мужність українців – морських піхотинців Другої світової війни стали взірцем військової доблесті та звитяги для нинішнього покоління захисників України.

Незважаючи на всі труднощі у короткий в історичному вимірі час були відновлені і створені нові бригади і підрозділи, їм надійшло нове озброєння і техніка, у боях з російським агресором змужніла нова формація українських командирів, вільних від імперських духовних скреп, почалася різнобічна тісна співпраця з нашими союзниками та партнерами. І тому сьогодні морська піхота України є потужним і надійним інструментом відсічі ворогу.

З нагоди свята висловлюю всьому особовому складу та ветеранам морської піхоти України щиру вдячність за самовіддану службу Українському народові, вірність Військовій присязі та готовність виконати поставлені завдання у будь-яких умовах обстановки.

У цей урочистий день бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного флотського здоров’я, щастя, добробуту, натхнення та здійснення усіх планів і задумів.

Нехай ваш бойовий девіз “Вірний завжди” зміцнює бойовий дух і рішучість української морської піхоти, а етос морського піхотинця й надалі слугуватиме духовним дороговказом на шляху до нових звершень і перемог.

Слава морській піхоті!

Слава Україні! 

генерал-лейтенант                                                                                                Р. ХОМЧАК