Привітання Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського з Днем Морської піхоти України

23 травня 2019, 10:11 | ID: 49928

Шановні морські піхотинці!

Від імені командування Об’єднаних сил та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем Морської піхоти України.

Не випадково, що 1918 року, у перший же місяць існування Української держави під керівництвом Павла Скоропадського, було прийнято рішення про формування бригади морської піхоти. А в 1992 році, за кілька місяців після референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України, перші підрозділи морської піхоти склали присягу на вірність українському народові. Ваш рід військ завжди був і залишається гарантією суверенітету нашої держави.

До Морської піхоти завжди вступали не просто воїни, – а еліта з їх числа. Ваші завдання – серед найважчих. На Вашу долю випадають найскладніші випробування. Тому що Ви – серед найкращих.

Морську піхоту бояться вороги! З морською піхотою рахується світ! Ви – сила, яку ніхто і ніколи не зможе ігнорувати!

Співчуття та шана рідним і близьким морських піхотинців, які віддали у боротьбі за незалежність України найдорожче – своє життя. Ми ніколи їх не забудемо!

Воїнам та ветеранам Морської піхоти дякую за надскладну службу, абсолютну самовідданість, героїзм, стійкість, і професіоналізм.

Бажаю Вам міцного флотського здоров’я, удачі в бою, щастя в житті, злагоди в родині, успіхів у кар’єрі, а головне, щоби у Ваших рядах завжди було без втрат.

Вірний завжди!

Слава Україні!