Міністр оборони України визначив завдання начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України

23 травня 2019, 10:17 | ID: 49930
Міністр оборони України визначив завдання начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України

Сьогодні, 23 травня, у Міністерстві оброни України відбулася офіційна церемонія представлення керівному складу оборонного відомства та Збройних Сил України новопризначеного начальника Генерального штабу України – Головнокомандувача ЗС України.

Під час заходу Степан Полторак визначив низку завдань начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-лейтенанту Руслану Хомчаку.

- Перед вами стоїть триєдине завдання. Перше – це продовження відсічі збройної агресії з боку Російської Федерації, підвищення бойових можливостей і спроможностей Збройних Сил України щодо виконання бойових завдань за призначенням. Друге – це впровадження заходів оборонної реформи. При цьому  особливу увагу звертаю на реформування системи управління ЗС України. Третє – це забезпечення європейської та євроатлантичної інтеграції Збройних Сил. Для цього вам необхідно сформувати план роботи Генерального штабу та завершити до кінця 2020 року основні етапи реформування Української армії відповідно до стандартів НАТО, - зазначив Міністр оборони України.

Степан Полторак також акцентував увагу начальника Генерального штабу на ключових елементах діяльності Збройних Сил України.

- Перше і головне – люди, які мають не тільки обов’язки, але й права. На це я звертаю увагу всього керівництва ЗС України і ваше особисто, адже від плановості вашої роботи залежить те, наскільки зміниться ставлення до солдата, офіцера та генерала, - зазначив Степан Полторак.

Також Міністр оборони Украйни наголосив на необхідності належного обслуговування та умілого застосування озброєння і військової техніки, всебічного забезпечення живучості арсеналів, баз і складів, зокрема щодо завершення на цих об’єктах започаткованих робіт, розвитку інфраструктури ЗС України та своєчасного прийняття управлінських рішень.

- Вам необхідно спланувати заходи щодо підвищення бойової готовності Українського війська, в тому числі що стосується мобілізаційного ресурсу та резерву, покращення системи управління Збройними Силами, підвищення ефективності виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил, удосконалення підготовки на всіх рівнях із використанням досвіду, набутого під час Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, а також досвіду, який ми отримуємо під час спільних навчань з нашими іноземними партнерами, - зазначив Міністр.

Окрім того, Степан Полторак наголосив на необхідності мотивації особового складу та соціального захисту військовослужбовців і членів їх сімей, забезпечення правопорядку у Збройних Силах та зміцнення військової дисципліни, військово-патріотичного виховання, підвищення ефективності застосування нового озброєння і техніки та  переозброєння ЗС України. З цією метою Міністр оборони поставив завдання Генеральному штабу підготувати відповідні пропозиції.

- Визначаю завдання доповісти мені пропозиції щодо підвищення бойових можливостей Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, а також Сил спеціальних операцій. При цьому особливу увагу звертаю на сили і засоби, які виділяються для виконання бойових завдань в районі проведення ООС. Також підготувати пропозиції щодо необхідних змін у законодавстві з метою підвищення ефективності виконання завдань Збройними Силами України. Ваше бачення та план виконання визначених мною завдань доповісти 1 червня. До цього часу підготувати пропозиції і бачення змін кадрового підходу по основних позиціях і доповісти кроки та рішення, які необхідно прийняти найбижчим часом. До виконання своїх обов’язків приступити негайно, - наголосив Міністр оборони України.

На завершення заходу Степан Полторак подякував усім військовослужбовцям ЗС України за самовіддану працю і силу волі, та висловив упевненість у  виконанні усіх завдань за призначенням.ОСТАННІ НОВИНИ
Сапери з Кам’янця-Подільського навчаються обслуговувати роботизовані системи з розмінування

44 хвилин тому

На Львівщині відбулась початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання «Rapid Trident-2020»

1 годину тому

До сфери управління Міністерства оборони фактично повернуто земельну ділянку в Одеській області загальною площею понад 26 тисяч гектарів

2 години тому

Міноборони України вживає вичерпних заходів з метою постачання до ЗС України виключно якісного озброєння та військової техніки

2 години тому

Стратегію розвитку Повітряних Сил до 2035 року розробляють з урахуванням досвіду держав-членів НАТО

3 години тому

Автомобілі «Козак-2М1» пройшли випробування по всіх видах доріг та бездоріжжю і мають схвальні відгуки від військовослужбовців ДШВ та ССО

4 години тому

В Маріуполі вшанували пам’ять загиблих в мікрорайоні «Східний»

5 годин тому