В Міноборони України обговорили питання українсько-японського співробітництва та напрямки розвитку двосторонньої співпраці

22 травня 2019, 17:36 | ID: 49917
В Міноборони України обговорили питання українсько-японського співробітництва та напрямки розвитку двосторонньої співпраці В Міноборони України обговорили питання українсько-японського співробітництва та напрямки розвитку двосторонньої співпраці В Міноборони України обговорили питання українсько-японського співробітництва та напрямки розвитку двосторонньої співпраці В Міноборони України обговорили питання українсько-японського співробітництва та напрямки розвитку двосторонньої співпраці

Сьогодні, 22 травня, у Києві відбулась зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка з міністром-радником Посольства Японії в Україні паном Кадзуя Оцукою.

Під час зустрічі заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції відмітив всебічну підтримку України з боку Японії, зокрема, послідовну позицію у засудженні агресії РФ проти нашої держави та надану матеріально-технічну допомогу.

Анатолій Петренко поінформував японську сторону про основні завдання оборонної реформи на найближчу перспективу, які спрямовані на розвиток спроможностей Збройних Сил України.

Крім цього, сторони обговорили окремі питання двостороннього співробітництва, а також окреслили напрямки подальшого розвитку співпраці у сфері оборони в рамках реалізації положень Меморандуму між оборонними відомствами України та Японії, який був підписаний в ході перших українсько-японських консультацій з питань безпеки (11-12.10.2018, м. Токіо).