На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями

22 травня 2019, 16:29 | ID: 49915
На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями На Чернігівщині відбулись тактико-спеціальні заняття зі зв'язківцями

В Чернігові військовослужбовці 5-го окремого полку зв’язку Оперативного командування  «Північ»  Сухопутних військ Збройних Сил України в складі штатних підрозділів провели тактико-спеціальні заняття.

– Мета таких занять  – це оцінка злагоджених дій особового складу по розгортанню всіх елементів вузла зв’язку та відпрацювання різних нормативів у звичайних умовах та умовах, наближених до бойових, – розповів командир батальйону зв’язку 5-го окремого полку зв’язку Ігор Олехнович.

За задумом занять, після розпоряджень вищого керівництва, колона техніки висувається у визначений район,  де проводиться рекогносцировка, розгортання техніки і апаратури зв’язку. Надалі, за встановленими  вимогами налагоджується зв’язок і триває робота на засобах зв’язку.  Наприкінці заняття проводиться  згортання техніки і повернення в пункт постійної дислокації.

Оцінювання розпочинається з початком маршу. Нормативи, що підлягають оцінюванню, різні, в залежності від посадових обов’язків військовослужбовців. При цьому враховується як якість виконання, так і час виконання кожного нормативу. Такі заняття проводяться щомісячно з залученням максимальної чисельності особового складу підрозділів зв’язку.

Відділенняспеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Чернігів)