На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО

14 травня 2019, 16:03 | ID: 49743
На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО

Сьогодні, 14 травня, у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Хмельниччині, розпочався перший шеститижневий навчальний курс з підготовки за спеціальністю сапер (розмінування) першого рівня.

– Я офіцер піхоти і покладаюсь на своїх підлеглих, на своїх інженерів у питаннях безпеки, мобільності, забезпечення життєздатності, – наголосив командир навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковник Фредерік Коте. – Сьогодні важливий для вас день, ви починаєте перший рівень пілотного, саперного курсу, який буде повністю сумісний із стандартами НАТО.

Фредерік Коте також підкреслив, що цей курс розроблений спільно з канадськими та українськими саперами-інструкторами, з урахуванням досвіду участі Збройних Сил України на сході.

У свою чергу начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував колегам із збройних сил Канади за допомогу і сприяння у професійній підготовці українських саперів, постійну підтримку України урядом та громадянами Канади у скрутний для країни час.

– До цього дня ми йшли разом з канадськими партнерами чотири роки. Саме сьогодні розпочинається шеститижневий курс, – підкреслив командир. – Я впевнений в тому, що професійний досвід наших військовослужбовців і досвід та вміння канадських колег значно підвищить ефективність виконання завдань в Збройних Силах України, – наголосив полковник Володимир Родіков.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформаційного агентства Міноборони(м. Хмельницький).ОСТАННІ НОВИНИ