Небайдужі громадяни з Шотландії та Великої Британії передали допомогу військовому госпіталю у Львові

16 квітня 2019, 15:17 | ID: 49104
Небайдужі громадяни з Шотландії та Великої Британії передали допомогу військовому госпіталю у Львові Небайдужі громадяни з Шотландії та Великої Британії передали допомогу військовому госпіталю у Львові Небайдужі громадяни з Шотландії та Великої Британії передали допомогу військовому госпіталю у Львові Небайдужі громадяни з Шотландії та Великої Британії передали допомогу військовому госпіталю у Львові

Сьогодні, 16 квітня, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону у Львові отримав гуманітарну допомогу від Благодійного фонду родин загиблих Героїв «Сумна Квітка».

Представники Фонду спільно з начальником 58 Будинку офіцерів передали гуманітарну допомогу від небайдужих людей доброї волі з Шотландії та Великої Британії. У вантаж для госпіталю увійшли 2 дефібрилятори, розхідні та перев’язочні матеріали, бинти, одноразові системи, катетери тощо.

— Це лише частина благочинного внеску, отриманого нами від шотландців. Медичну апаратуру та розхідні матеріали для опіки над пораненими бійцями також ми передамо й у мобільні госпіталі, які розташовані в районі проведення операції Об’єднаних сил. Це буде хорошим подарунком на Великдень, який принесе користь у справі одужання наших поранених захисників, — розповіла директор Благодійного фонду «Сумна квітка» Олена Круглікова.