Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази...

22 березня 2019, 11:13 | ID: 48412
Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази... Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази... Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази... Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази... Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази... Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази... Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України пролунав три рази...

Сьогодні, 22 березня, на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, на знак подяки та данини шани воїнам, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на cході України.

На щоденному ранковому церемоніалі були присутні родичі загиблих українських Героїв, Міністр оборони України Степан Полторак, заступники Міністра оборони, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Сьогодні, 22 березня, Дзвін Пам’яті пролунав три рази.

У цей день у 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від підступного російського окупанта солдат ШКРЕДЬ Сергій Олексійович.

У 2016 році від підступного російського окупанта загинув сержант МЕЛЬНИК Сергій Васильович.

У цей день у 2017 році віддав життя, захищаючи Україну солдат ШМАТКО Дмитро Ігорович.

Присутні поклали квіти до Стели Пам’яті.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ! 

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоб й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.