Міністри оборони України та Канади обговорили подальше співробітництво під час телефонної розмови

18 березня 2019, 18:58 | ID: 48297
Міністри оборони України та Канади обговорили подальше співробітництво під час телефонної розмови

Щойно відбулася телефонна розмова Міністра оборони України Степана Полторака із Міністром національної оборони Канади Харджитом Саджаном.

Під час розмови міністри оборони країн-партнерів обговорили безпекову обстановку в світі та в Україні, а також узгодили плани щодо подальшого співробітництва оборонних відомств.

- Не зважаючи на виклики, які пов’язані із агресією РФ, ми не припиняємо реформування відомства, і не змінимо курс на шляху країни до ЄС та НАТО. У мене немає жодних сумнівів, що наші реформи будуть успішними, - підкреслив під час розмови Степан Полторак, і запросив пана Саджана відвідати Україну з офіційним візитом.

Міністр національної оборони Канади підкреслив, що Урядом Канади прийнято рішення щодо продовження терміну дії місії UNIFIER в Україні терміном на три роки. Таке рішення є потужним сигналом щодо підтримки України з боку Канади.

- Ми і надалі будемо надсилати потужні месседжі світовій спільноті щодо підтримки вашої країни на шляху до євроатлантичної інтеграції та наполягати на звільненні українських моряків, які були захоплені Російською Федерацією у листопаді минулого року, - наголосив пан Саджан.

Під час діалогу Міністр оборони Канади Харджит Саджан запросив Степана Полторака взяти участь у міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться у липні цього року у Торонто.

Міністр оборони України Степан Полторак висловив вдячність  Парламенту, Уряду та народові Канади за послідовну принципову підтримку України на усіх світових майданчиках, а також за надання чергового пакету матеріально-технічної допомоги  ЗС України.ОСТАННІ НОВИНИ
У Києві відбувся брифінг щодо розробки засобів індивідуального захисту військовослужбовців ЗС України

6 годин тому

Глава держави: «Мета Росії — обнулити Мінські домовленості. Закликаю міжнародних партнерів посилити режим санкцій»

6 годин тому

Заява Президента України щодо чергового втручання Російської Федерації у внутрішні справи України

7 годин тому

«Давайте берегти одне одного». Привіти з передової передають військовослужбовці ЗС України

7 годин тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 24 квітня 2019 року

7 годин тому

В НУОУ військовослужбовці Збройних сил Китайської Народної Республіки завершили підготовку на курсах підвищення кваліфікації

8 годин тому

На Київщині відбудеться турнір з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО»

9 годин тому