У Дніпрі, в рамках проекту «Україна-Норвегія», тривають курси з перепідготовки для військовослужбовців та членів їх сімей

13 березня 2019, 16:22 | ID: 48155

У Дніпрі, на базі Національної металургійної академії України, в рамках проекту «Україна-Норвегія», тривають курси з перепідготовки для військовослужбовців та членів їх сімей.

Програма перепідготовки здійснюється за напрямком «Енергетичний менеджмент», одночасно зі слухачами проводяться курси з соціальної адаптації.

Курс розроблено з урахуванням особливостей складу групи та практичного досвіду слухачів. Програма навчання складається з теоретичних та практичних занять, спрямованих, головним чином, на здобуття практичних навичок, що дозволить випускникам проводити енергетичний аудит різного типу будівель і надавати рекомендації з удосконалення їх енергоефективності.

Проект «Україна-Норвегія» реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії в партнерстві з Національною металургійною академією України, Університетом Норд та Міжнародним фондом соціальної адаптації.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Дніпро)ОСТАННІ НОВИНИ
«В спину удар українській армії нанести не дозволю», – Президент

5 годин тому

«Важливо, що наші військові та українці з окупованих територій можуть слухати правдиві новини з вільної України», — Президент в ефірі радіо «Армія FM»

5 годин тому

Президент України Петро Порошенко дав високу оцінку діяльності військового радіо «Армія FM»

5 годин тому

«Верховний Головнокомандувач не може виконувати свої функції, якщо не знає, що відбувається на передовій», – Президент про поїздки в ООС

5 годин тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 21 березня 2019 року

6 годин тому

Збірна команда ДШВ стала переможцем в турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

6 годин тому

Перший заступник Міністра оборони України ознайомився з процесом створення військового ліцею при Національній академії сухопутних військ

6 годин тому