Степан Полторак провів робочу зустріч з Громадською Радою при Міністерстві оборони України

13 березня 2019, 19:08 | ID: 48168
Степан Полторак провів робочу зустріч з Громадською Радою при Міністерстві оборони України Степан Полторак провів робочу зустріч з Громадською Радою при Міністерстві оборони України Степан Полторак провів робочу зустріч з Громадською Радою при Міністерстві оборони України Степан Полторак провів робочу зустріч з Громадською Радою при Міністерстві оборони України

Сьогодні, 13 березня, у Міністерстві оборони України відбулась робоча зустріч керівництва оборонного відомства з правлінням Громадської Ради.

Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак обговорив з представниками Громадської Ради важливі питання, які стосуються діяльності оборонного відомства та Збройних Сил України.

Зокрема, йшлося про соціальний захист військовослужбовців, забезпечення їх житлом, пенсійного забезпечення звільнених у запас військовослужбовців, заходи щодо запобігання і виявлення корупції, реформування військової освіти, актуальні  питання, що стосуються військово-патріотичного виховання молоді, а також інші питання.

Значну увагу під час обговорення було приділено питанням дієвої взаємодії Громадської Ради із Міністерством оборони та Збройними Силами України.

- Зміни, які наразі відбуваються в оборонному відомстві та Збройних Силах набули системного характеру, та мають значні зрушення і досягнення, - зазначив Степан Полторак. – Водночас, попереду в нас дуже багато роботи, що потребує, у тому числі, координації зусиль Міністерства оборони і Громадської Ради.

У підсумку зустрічі Міністр оборони України висловив підтримку ініціатив, що впроваджуються Громадською Радою та визначив відповідні завдання щодо посилення взаємодії між оборонним відомством та  Громадською Радою Міністерства оборони України.