«Причетність службових осіб Міністерства оборони України до злочину, вчиненого цивільними особами, не встановлено», - Військова прокуратура Центрального регіону

13 березня 2019, 17:33 | ID: 48162

Військова прокуратура Центрального регіону оприлюднила оновлені дані щодо стану досудового розслідування кримінального провадження за фактом одержання неправомірної вигоди в розмірі 30 000 доларів США для можливої передачі посадовим особам Міністерства оборони України.

“Як повідомлялося на офіційному сайті військової прокуратури Центрального регіону України, 07.02.2019 прокуратурою Дарницького гарнізону викрито та затримано 2 громадян України, які одержали 30 000 доларів США від підприємців за вплив на прийняття рішення службовими особами Міністерства оборони України та Концерну «Військторгсервіс» щодо переукладення договорів оренди на 50 торгових місць у м. Одеса, відмови від позовних заяв щодо звільнення підприємцями займаних торгових площ, а також подальше не перешкоджання у їх підприємницькій діяльності”, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Військова прокуратура повідомляє, що з моменту виявлення вказаного факту проведено значну кількість слідчих (розшукових) та процесуальних дій, спрямованих на встановлення об’єктивних даних кримінального правопорушення.

“На даний час, за результатами проведених заходів, причетність службових осіб Міністерства оборони України до злочину, вчиненого цивільними особами, не встановлено”, - зазначено в інформаційному повідомленні, опублікованому на сайті Військової прокуратури Центрального регіону.

https://vppnr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=247235ОСТАННІ НОВИНИ
«В спину удар українській армії нанести не дозволю», – Президент

5 годин тому

«Важливо, що наші військові та українці з окупованих територій можуть слухати правдиві новини з вільної України», — Президент в ефірі радіо «Армія FM»

5 годин тому

Президент України Петро Порошенко дав високу оцінку діяльності військового радіо «Армія FM»

5 годин тому

«Верховний Головнокомандувач не може виконувати свої функції, якщо не знає, що відбувається на передовій», – Президент про поїздки в ООС

5 годин тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 21 березня 2019 року

6 годин тому

Збірна команда ДШВ стала переможцем в турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

6 годин тому

Перший заступник Міністра оборони України ознайомився з процесом створення військового ліцею при Національній академії сухопутних військ

6 годин тому