В Чернігові для військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій розпочалися курси «Україна-Норвегія»

19 лютого 2019, 09:40 | ID: 47441
В Чернігові для військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій розпочалися курси «Україна-Норвегія» В Чернігові для військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій розпочалися курси «Україна-Норвегія» В Чернігові для військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій розпочалися курси «Україна-Норвегія» В Чернігові для військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій розпочалися курси «Україна-Норвегія»

В Чернігівському національному технологічному університеті розпочалися курси професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія» для військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій та членів їх сімей.

Навчання групи, яка складає 34 слухача, проводиться за напрямком: "Інтернет технології, веб-дизайн та англійська мова в бізнесі".

— Ми намагалися поєднати швидкі курси вивчення розмовної англійської мови разом з професійними навичками IT-індустрії. Кожен семестр у нас змінювався, єдине що ми повторюємо IT-технології, тому що більший попит і більша потреба на ринку праці, — зазначив ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет.

Навчання триватиме близько трьох місяців. За підсумками навчання випускники отримають три освітні документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка, спільний сертифікат університету NORD та Чернігівського національного технологічного університету, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.ОСТАННІ НОВИНИ
«В спину удар українській армії нанести не дозволю», – Президент

56 хвилин тому

«Важливо, що наші військові та українці з окупованих територій можуть слухати правдиві новини з вільної України», — Президент в ефірі радіо «Армія FM»

1 годину тому

Президент України Петро Порошенко дав високу оцінку діяльності військового радіо «Армія FM»

1 годину тому

«Верховний Головнокомандувач не може виконувати свої функції, якщо не знає, що відбувається на передовій», – Президент про поїздки в ООС

2 години тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 21 березня 2019 року

2 години тому

Збірна команда ДШВ стала переможцем в турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

2 години тому

Перший заступник Міністра оборони України ознайомився з процесом створення військового ліцею при Національній академії сухопутних військ

3 години тому