У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном

19 лютого 2019, 13:10 | ID: 47482
У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном У Львові зібрали кошти на лікування поранених військових за кордоном

У Львові, в Національному академічному українському драматичному театр імені Марії Заньковецької, пройшов офіційний реліз волонтерського музичного проекту.

Волонтерка та співачка Софія Федина, яка упродовж п’яти років допомагає українському війську повідомила, що цей альбом — її внесок у силу держави. 11 пісень, написаних у різний час та за різних обставин покликані привернути увагу суспільства до тих, хто захищає Україну зі зброєю в руках.

На концерті були присутні ті, хто спонукав співачку до творчості: військові, бійці-добровольці, волонтери і просто небайдужі українці.

Диск, який має назву «А я живий», є 5 музичним альбомом в творчому доробку співачки. Кожен охочий міг придбати примірник і в такий спосіб зробити внесок на лікування та реабілітацію учасників бойових дій.

— Виручені від продажу дисків кошти, ми спрямуємо на дві цільові програми, — зазначила Софія Федина перед початком виступу. — Перша і основна — це направлення на лікування до клініки в Ізраїлі 19-річного морського піхотинця Олександра Горбачевського, який отримав наскрізне поранення голови, захищаючи Україну на Приазов’ї. Хлопцю давали один відсоток шансів на виживання. Втім, він зміг не лише звестися на ноги, але й заново вчиться ходити і говорити. Зараз він на реабілітації у Львові. І одна з клінік Ізраїлю готова прийняти його. Втім, лікування не дешеве.

Другий частина коштів — це ревіталізація діяльності волонтерського реабілітаційного центру «Бандерівський Схрон», що функціонував поблизу одного з селищ на Прикарпатті. Щоби надати проекту друге життя також необхідні кошти.

Крім диску з піснями, до альбому «А я живий» є додаток у вигляді книжечки з усіма текстами пісень та акордами для акомпанування на гітарі. До того ж, у диску між піснями, зібрано живі спогади та пряма мова бійців різних підрозділів збройних сил та добровольчих батальйонів, записаних Софією Фединою у різні роки на Донбасі. Тому диск «А я живий» — це ще й своєрідний живий щоденник боротьби України за незалежність.