На Чернігівщині проходить апробацію радіогвинтівка

18 лютого 2019, 16:08 | ID: 47426

У Збройних Силах України щоб запобігти стеженню за режимними об’єктами та позиціями військовослужбовців активно вивчають методи і засоби протидії безпілотним літальним апаратам. Один з них — спеціальний радіокомплекс українського виробництва та розробки. Апробацію новинка проходить на одному з полігонів Чернігівщини.

— Це комплекс для боротьби з БПЛА та «дронами» цивільного, військового призначення, виконаний у формі стрілецької зброї. Він має направлену дію, блокує всі види «дронів» — перекриває сигнали телеметрії, GPS-навігації та управління. Зона гарантованого перекриття, в залежності від модифікації, складає від 1 до 6 кілометрів, — розповів один з розробників радіогвинтівки.

Відео: НЦ «Десна»ОСТАННІ НОВИНИ
«В спину удар українській армії нанести не дозволю», – Президент

2 години тому

«Важливо, що наші військові та українці з окупованих територій можуть слухати правдиві новини з вільної України», — Президент в ефірі радіо «Армія FM»

2 години тому

Президент України Петро Порошенко дав високу оцінку діяльності військового радіо «Армія FM»

3 години тому

«Верховний Головнокомандувач не може виконувати свої функції, якщо не знає, що відбувається на передовій», – Президент про поїздки в ООС

3 години тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 21 березня 2019 року

3 години тому

Збірна команда ДШВ стала переможцем в турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

4 години тому

Перший заступник Міністра оборони України ознайомився з процесом створення військового ліцею при Національній академії сухопутних військ

4 години тому